Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém s účtem
Dobrý den,

mám problém s účtem. V PC se mi zobrazilo při přihlášení, že účet je neplatný. Udělal jsem novou registraci v jiném PC a nemůžu najít SeaBot ke stažení. Stáhnul jsem SeaBot 3,1 Installer, ale nevím, k čemu je. Pomůžete mi? 
Reply
(08-05-2019, 02:12 PM)zdenekjonas.eon Wrote: Dobrý den,

mám problém s účtem. V PC se mi zobrazilo při přihlášení, že účet je neplatný. Udělal jsem novou registraci v jiném PC a nemůžu najít SeaBot ke stažení. Stáhnul jsem SeaBot 3,1 Installer, ale nevím, k čemu je. Pomůžete mi? 

Cau Zdenku, 

tady musíš anglicky, nikdo tu z programátorů nemluví česky.
Na prvním pc to dělá, protože už si se někdy v minulosti registroval a již účet máš.
Seabot 3,1 Installer je verze jako stará, pouze ji nainstaluješ jako každý jiný program.
Kdyby to nešlo napiš mě do zpráv, klidně napiš do zpráv a já napíšu Insiderovi anglicky.

Insider I just helped this player in Czech language.
If you want I can help people from czech coutry.
I dont have problem with english.

Regards

Adam
Reply
(08-05-2019, 04:34 PM)byltuadam Wrote: Insider I just helped this player in Czech language.
If you want I can help people from czech coutry.
I dont have problem with english.

Regards

Adam

Thanks for your help, if you see people writing in your language you can help them.

Regards
Terms & Conditions
  • Using this Bot you violate the Terms & Conditions of the game, however i'm not responsable if your account get banned.
  • If you buy a Premium license is not guaranteed the correct functioning of this software forever* (chargeback not offered).
  • When you buy a license, it will be activated immediately.
  • Each license is only for 1 pc!

BUGFIX
[FIX] Security Certificates error
[FIX] Could not find valid Root Certificate for Fiddler
[HOT] Invalid account

-> DISCORD CHANNEL <- 
If you want to receive live notifications on SeaBot updates or live support, please join to our Discord channel
https://discord.gg/4X6J7F6
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)