Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
muhammed
laptopu tamire verdim 2 tane laptopum var 2 sinede format atıldı giriş yapamıyom şimdi indirince yardımcı olurmusunuz
Reply
(11-10-2018, 11:40 AM)muhammed1016 Wrote: laptopu tamire verdim 2 tane laptopum var 2 sinede format atıldı giriş yapamıyom şimdi indirince yardımcı olurmusunuz

Merhaba muhammed1016,

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, 1 kullanıcı 1 bilgisayar içindir.
Hangi bilgisayarda devam etmek istiyorsanız o bilgisayardan giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş işlemi sonrasında uyarı alıyorsanız, gelen uyarıyı burada belirttin.
Reply
(11-10-2018, 07:19 PM)ralichunter Wrote:
(11-10-2018, 11:40 AM)muhammed1016 Wrote: laptopu tamire verdim 2 tane laptopum var 2 sinede format atıldı giriş yapamıyom şimdi indirince yardımcı olurmusunuz

Merhaba muhammed1016,

Öncelikle şunu belirtiyorum istiyorum, 1 kullanıcı 1 bilgisayar veriyor.
Hangi bilgisayarda devam etmek mümkündür o bilgisayardan giriş yapılır. Giriş işlemi yaptırıyorsanız, gelen uyarıyı burada belirttin.

ınvalıd account yazıyor 2 bilgisayarımda da birisinden bile giremiyom onu diyorum bakarsanız kaç gündür giremiyorum  param boşa gidiyor
Reply
Merhaba muhammed1016,

Lisans kodunu yani hesabınızı askıya aldıktan sonra bilgisayarınızı tamire verseydiniz böyle sorun yaşamazdınız.
Bu gibi sorunlar karşısında ilk yapacağınız şey hesabınızı askıya almaktır.
Tek bir bilgisayarda tek kullanıcı ile giriş yapın, birden fazla bilgisayar üzerinden aynı kullanıcı adı ile giriş yapmayın.

Not: 1 Lisans 1 Bilgisayar içindir.
Reply
(2 hours ago)ralichunter Wrote: Merhaba muhammed1016,

Lisans kodunu yani hesabınızı askıya aldıktan sonra bilgisayarınızı tamire verseydiniz böyle sorun yaşamazdınız.
Bu gibi sorunlar karşısında ilk yapacağınız şey hesabınızı askıya almaktır.
Tek bir bilgisayarda tek kullanıcı ile giriş yapın, birden fazla bilgisayar üzerinden aynı kullanıcı adı ile giriş yapmayın.

Not: 1 Lisans 1 Bilgisayar içindir.

anladım bi lisans tek bilgisayar için geçerli de hiçbi bilgisayardan giremiyorum ben eski girdiğimden giremiyoum.bunu anlatmaya çalışıyorum
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)