Poll: Desteğimizden Memnun musunuz?
Evet Memnunum.
Hayır Memnun Değilim.
[Show Results]
This poll will close on: 06-09-2019
Note: This is a public poll, other users will be able to see what you voted for.
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seabot /Satın Alma/Sorunlar/Çözümler | Türkiye Kullanıcıları
Selamün aleyküm arkadaşlar, 

Ben ralichunter, okulum nedeniyle "ralichunter" hesabımı silmiş bulunmaktayım. Artık size bu hesabımdan yardımcı olacağım.

Facebook Adres: Sayfa Eklendi. : 2018/08/31

Saygılarla / Teşekkür Ederim.
Reply
(06-09-2018, 01:58 PM)Moderatör Wrote: Selamün aleyküm arkadaşlar, 

Ben ralichunter, okulum nedeniyle "ralichunter" hesabımı silmiş bulunmaktayım. Artık size bu hesabımdan yardımcı olacağım.

Facebook Adres: Sayfa Eklendi. : 2018/08/31

Saygılarla / Teşekkür Ederim.
Hocam benim sanal sunucu var orda açılmıyor sanal sunucuda calistiramazsin uyarısı veriyor bunu nasıl çözerim.
Reply
(13-09-2018, 06:12 PM)öemo006 Wrote: Hocam benim sanal sunucu var orda açılmıyor sanal sunucuda calistiramazsin uyarısı veriyor bunu nasıl çözerim.

Merhaba öemo006,

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, 1 PC 1 Lisans demektir. VMware üzerinden çalıştırdığınız kullanıcı adını başka PC üzerinde kullanamazsınız.
Başka PC üzerinden kullanılmasını istiyorsanız "iNSiDER"e mesaj bırakmanız gerek.
Vmware üzerinden çalıştırmak istediğiniz kullanıcı adınızı öğrenebilir miyim ?
Reply
Merhabalar bu botu kullanmak istiyorum.önce deneme sürümünü görmek ve denemek istiyorum.Daha sonra ise tr için satın alma linki bırakırmsınız.Birde carlos6161 hesabım üzerine deneme sürümü nasıl alacağım.Yardımlarınız için şimdide teşekkürler.
Reply
(16-09-2018, 01:32 PM)carlos6161 Wrote: Merhabalar bu botu kullanmak istiyorum.önce deneme sürümünü görmek ve denemek istiyorum.Daha sonra ise tr için satın alma linki bırakırmsınız.Birde carlos6161 hesabım üzerine deneme sürümü nasıl alacağım.Yardımlarınız için şimdide teşekkürler.

Merhaba carlos6161,

Bot'u indirerek forum hesabı ile giriş yaptığınız anda lisans anahtarınız oluşacaktır.
Seabot log/kayıt bölümünde lisans anahtarınız gözükmektedir.
NOT: 1 PC 1 LİSANS içindir.
Güncel indirme bölümü
Reply
Security Question cevabı nedir acaba arkadaşımın hesabından giriş yapıyorum şuan foruma üye olamadım soruyu bilmediğim için botu ilk defa kullanacam deneyip satın almak istiyorum yardımcı olurmusnz
Reply
(Yesterday, 12:16 PM)babacan1x1 Wrote: Security Question cevabı nedir acaba arkadaşımın hesabından giriş yapıyorum şuan foruma üye olamadım soruyu bilmediğim için botu ilk defa kullanacam deneyip satın almak istiyorum yardımcı olurmusnz

Merhaba babacan1x1,

Güvenlik sorusunun cevabı "A" olarak gözüküyor.
Reply
invelid accaunt diyor hocam şunu düzeltirmisiniz artık ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)